به پرتال معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه حبیب آباد خوش آمدید سه شنبه، 12 مهر 1401
فهرست
زندگی نامه مؤ سس کانون
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها

بیانیۀ ستاد برگزاری نماز جمعۀ حبیب آباد

توسط : admin
تاریخ : 10-10-1348, 13:00
بیانیۀ ستاد برگزاری نماز جمعۀ حبیب آباد


بسم الله الرحمن الرحیم


همانا خداوند تبارک و تعالی مومنان را به وسیلۀ نماز جمعه گرامی داشت. (امام صادق علیه السلام)
شکر بی حد خدای احد را سزاست که توفیق بندگی بر ما عنایت فرمود و ما را به وسیلۀ آخرین رسولش، حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (صلی الله علیه و آله) و ائمۀ معصومین (علیهم السلام) وپیروی از این ستارگان پر فروغ و هستی بخش هدایت فرمود و به سوی کمال رهنمون ساخت.
خدای قادر متعال را شاکریم که در زمان غیبت ولیش حضرت بقیه الله الاعظم( ارواحنا فداه) عنایات آن حجت مطلق را مشمول ما ساخت و در دوران رهبری حکیمانۀ نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای (مد ظله العالی) ، نعمت اقامۀ نماز عبادی سیاسی جمعه که به فرموده امام خمینی (رحمت الله علیه) از بزرگترین عنایات حق تعالی بر جمهوری اسلامی ایران است را بر مردم انقلابی و ولایتمدار بخش حبیب آباد ارزانی داشت.
از آنجا که نماز جمعه بنا بر فرمایشات مقام عظمای ولایت ، در هر جایی از نقاط کشور ، بخشی از کار دستگاه رهبری این کشور را انجام می دهد و بحمد الله در طول این دو سال برگزاری نماز وحدت آفرین جمعه در حبیب آباد شاهد الطاف بیکران الهی بودیم سجده بر درگاه ایزد منان می ساییم و خدای مهربان را به خاطر نعمت امام جمعۀ محبوب ، مردمی و دلسوز و سیدی جلیل القدر از نسل فرزندان حضرت زهرا (سلام الله علیها) و روحانی فاضل و با تقوا ، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید محمد مومنی (دامت توفیقاته)که با حضور منظم و مستمر خویش و بدون وقفه ، یکصد و پنج نماز جمعه را در حبیب آباد اقامه فرموده و این مهم مبین نظم وی و از امتیازات ایشان می باشد، را سپاس می گوییم.
در پایان از حضور پر شکوه شما مردم مومن و ولایتی بخش حبیب آباد از اقشار مختلف، که تأثیر بسزایی در تحقق این شکوه وصف ناشدنی داشتید و همچنین از مسئولین انقلابی و دلسوز که این ستاد را در برگزاری نمازجمعه یاری نموده اند تشکر و قدر دانی می نماییم.


ستاد برگزاری نماز جمعۀ حبیب آباد

موضوع : خبرها / اخبار و اطلاعیه ها

نظرات کاربران
user avatar
  • نویسنده : نمازگزار | تاریخ : 10 دی 1348 13:00
با سلام

من هم به سهم خودم از زحمات امام جمعۀ محترم بخش حبیب آباد کمال تشکر و قدردانی را دارم و سلامتی و توفیقات روزافزون برای ایشان از درگاه ایزد منان خواستارم.
بخاطر شرائط خاص شهرو بخش کسی غیر از ایشان نمی توانست این مسئولیت را به این خوبی انجام دهد. و این نشانۀ انتخاب صحیح ایشان است.
امیدوارم قدردان این نعمت باشیم.

همچنین از یکایک اعضای ستاد نماز جمعه که در برگزاری باشکوه این مراسم مهم تلاش می کنند و زحمت می کشند هم تشکر می کنم.

user avatar
  • نویسنده : admin | تاریخ : 10 دی 1348 13:00
مدیر :
باسلام و احترام
تشکر از ارسال نظر شما


ارسال نظر


نوای وبگاه
پیوندها
جستجو در سایت
عضویت در کانال جبهه فرهنگی
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
طراحی قالب

بهینه سازی قالب
مرجع وبلاگ نویسان
درباره ما

در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و تدابیر حکیمانه و حمایت ها معنوی معظمٌ له، کانونهای فرهنگی هنری مساجد که برخاسته از مسجد و خانه خداست برای تربیت جوانان و نوجوانان به ویژه جوانان مسجدی و با هدف مبارزه فرهنگی با تهاجم فرهنگی دشمن شکل گرفته است. کانون فرهنگی هنری المهدی (عج) مسجد امام صادق علیه السلام (ملاعباس) حبیب آباد برخوار بیشتر بخوانید