به پرتال معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه حبیب آباد خوش آمدید سه شنبه، 12 مهر 1401
فهرست
زندگی نامه مؤ سس کانون
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها

جلسه جهت مقابله با مشکلات کم آبی در دشت برخوار

توسط : admin
تاریخ : 10-10-1348, 13:00
به منظور مقابله با مشکلات به وجود آمده از کم آبی در دشت برخوار از جمله فرونشست زمین ، جلسه ای با حضور ائمۀ جمعه شهر های حبیب آباد ، دستگرد و گرگاب و نمایندۀ محترم شهرستان های برخوار و شاهین شهر در مجلس جناب آقای حاجی و مسئول محترم حوزۀ آبریز زاینده رود در وزارت نیرو جناب آقای الماس وندی از تهران با هیئت همراه و همچنین مسئولین مربوطه از استان و شهرستان در محل دفتر امام جمعه حبیب آباد در تاریخ صبح پنجشنبه (بیستم مرداد ماه جاری) برگزار گردید.
در این جلسه که به مدت سه ساعت به طول انجامید در ابتدا نمایندۀ محترم و ائمۀ محترم جمعه و دیگر مسئولین و نمایندگان کشاورزان شهرستان به تبیین مشکلات کم آبی و مطالبات خود در این خصوص پرداختند.
در نهایت جناب آقای الماس وندی به تفصیل دربارۀ سند جامع و برنامۀ وزارت نیرو برای حل مشکلات آبی اصفهان در حوزۀ آبریز زاینده رود سخن گفتند.

موضوع : خبرها / گالری تصاویر

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید

ارسال نظر


نوای وبگاه
پیوندها
جستجو در سایت
عضویت در کانال جبهه فرهنگی
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
طراحی قالب

بهینه سازی قالب
مرجع وبلاگ نویسان
درباره ما

در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و تدابیر حکیمانه و حمایت ها معنوی معظمٌ له، کانونهای فرهنگی هنری مساجد که برخاسته از مسجد و خانه خداست برای تربیت جوانان و نوجوانان به ویژه جوانان مسجدی و با هدف مبارزه فرهنگی با تهاجم فرهنگی دشمن شکل گرفته است. کانون فرهنگی هنری المهدی (عج) مسجد امام صادق علیه السلام (ملاعباس) حبیب آباد برخوار بیشتر بخوانید