به پرتال معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه حبیب آباد خوش آمدید یکشنبه، 30 خرداد 1400
فهرست
زندگی نامه مؤ سس کانون
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها

نماز جمعه 99/12/22

توسط : admin
تاریخ : 22-12-1399, 17:15
بازدیدها : 255
امام جمعه حبیب آباد، در بخشی از خطبۀ دوم نماز جمعه( 22 اسفند 99 ) - به مناسبت در جریان بودن ثبت نام از داوطلبان نامزدی شوراها- دو مطلب را در این خصوص بیان نمودند:
1- دعوت از افراد واجد صلاحیت، دارای فکر و برنامه و شناخت کافی از محل خدمت، صالح و مورد اعتماد و اهل تعامل مثبت و سازنده با عوامل اثر گذار محل برای ثبت نام نامزدی شوراها.
ایشان همچنین از مؤمنین خواستند کسانی را تشویق به ثبت نام و حضور در این عرصه نمایند که دارای خصوصیات نام برده، بوده و به فکر منافع شخصی و گروهی و جناحی نباشند و حتماً سوابق فکری و رفتاری آنها را لحاظ نمایند.
2- دعوت مجلس شورای اسلامی به اِعمال نظارت دقیق در تمام مراحل انتخابات شوراهای شهر و روستا، و عدم تسامُح و تساهُل هیئت های نظارت در بررسی صلاحیت داوطلبان شوراها.
ایشان در این خصوص بیان کردند: هیئت های نظارت، ضمن حفظ آبروی داوطلبان، در بررسی صلاحیت ها کوتاهی نکنند و افراد غیر صالح و مشکل دار را تأیید ننمایند.موضوع : خطبه ها ونکته ها / گالری تصاویر

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید

ارسال نظر


نوای وبگاه
پیوندها
جستجو در سایت
عضویت در کانال جبهه فرهنگی
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
طراحی قالب

بهینه سازی قالب
مرجع وبلاگ نویسان
درباره ما

در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و تدابیر حکیمانه و حمایت ها معنوی معظمٌ له، کانونهای فرهنگی هنری مساجد که برخاسته از مسجد و خانه خداست برای تربیت جوانان و نوجوانان به ویژه جوانان مسجدی و با هدف مبارزه فرهنگی با تهاجم فرهنگی دشمن شکل گرفته است. کانون فرهنگی هنری المهدی (عج) مسجد امام صادق علیه السلام (ملاعباس) حبیب آباد برخوار بیشتر بخوانید