به پرتال معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه حبیب آباد خوش آمدید پنج شنبه، 7 بهمن 1400
فهرست
زندگی نامه مؤ سس کانون
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها

سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه مورخ 13 فروردین 95

توسط : admin
تاریخ : 13-01-1395, 03:27
بازدیدها : 11590
حاج آقا صالحیان در ابتدای سخنان خویش بیان کردند : یکی از امام جمعه های موفق ما ، حضرت آقای مومنی هستند. امروز یک امام جمعه تنها شخصیت علمی او کافی نیست، علاوه بر مقام علمی باید دارای شخصیت اجتماعی ، مدیریت اجتماعی، جوان پسند، دلسوز و زمان شناس باشد که بحمدالله همۀ این خصوصیات و شرایط در امام جمعۀ شما (حاج آقا مومنی) جمع است و بنده از ایشان تشکر می کنم. همچنین از مسئول و اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه که قبل از شروع مراسم نماز جمعه خدمتشان رسیدیم تشکر می کنم.
ریاست محترم دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان در ادامه ضمن عرض تبریک میلاد حضرت زهرا (س) و امام خمینی (ره) با توجه به شعار امسال که از سوی مقام معظم رهبری؛ سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری گردیده به بیان برخی از وظایف همگان در تحقق شعار این سال پرداختند و گفتند : از جمله مواردی که باید در همین راستا مورد توجه قرار بگیرد ، اهمیت دادن به حضور پرشور در نماز جمعه، صلۀ ارحام، خیر خواهی و ...است که موجب افزایش رزق و روزی می باشد.


سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه مورخ 13 فروردین 95

سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه مورخ 13 فروردین 95

موضوع : خبرها / خطبه ها ونکته ها

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید

ارسال نظر


نوای وبگاه
پیوندها
جستجو در سایت
عضویت در کانال جبهه فرهنگی
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
طراحی قالب

بهینه سازی قالب
مرجع وبلاگ نویسان
درباره ما

در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و تدابیر حکیمانه و حمایت ها معنوی معظمٌ له، کانونهای فرهنگی هنری مساجد که برخاسته از مسجد و خانه خداست برای تربیت جوانان و نوجوانان به ویژه جوانان مسجدی و با هدف مبارزه فرهنگی با تهاجم فرهنگی دشمن شکل گرفته است. کانون فرهنگی هنری المهدی (عج) مسجد امام صادق علیه السلام (ملاعباس) حبیب آباد برخوار بیشتر بخوانید