به پرتال معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه حبیب آباد خوش آمدید جمعه، 5 آذر 1400
فهرست
زندگی نامه مؤ سس کانون
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها

نماز جمعه 19 خرداد 96

توسط : admin
تاریخ : 19-03-1396, 04:49
بازدیدها : 810
نماز جمعه 19 خرداد 96

امام جمعه حبیب آباد در فرازی از خطبه های نماز جمعه 96/03/19 به مناسبت بحث خود _ در این موضوع که جهاد از واجبات بزرگ و اساسی اسلام است و ترک آن از گناهان کبیره و موجب ذلّت و خواری و از بین رفتن دیانت است _ به جریان دو حادثه تروریستی تهران در روز چهارشنبه گذشته پرداختند و گفتند در طی این حادثه :
1- قدر و ارزش مدافعان حرم و کار آنها معلوم شد که به تعبیر رهبری، اگر حضور ایران در کانون بحران و مرکز اصلی فتنه (یعنی سوریه) نبود ما خیلی زودتر از این و بسیار بیشتر از این با چنین مسائلی مواجه بودیم. پس بخشی از امنیت ما مرهون جانفشانی این عزیزان است.
2- ارزش کار نیروهای امنیتی و اطلاعاتی، نظامی و انتظامی نیز دانسته شد که اگر تلاشهای شبانه روزی آنها نبود _چه در بیرون کشور چه در مرزها و چه در داخل کشور _ما یک روز خوش هم نداشتیم،چندین سال است که ایران آماج انواع و اقسام نقشه های شوم تخریبی و تروریستی قرار دارد _ از شرق و غرب و شمال کشور_ و همه آنها خنثی شده و شاید صدی نود آن را ما خبر نداریم. این همه اجتماعات بزرگ و برنامه های مهم و عظیم در کشور داشتیم همه در کمال امنیت و نظم برگزار شده مانند انتخابات مهم امسال و اسفند سال 94، و مراسم مهم مذهبی و انقلابی « راهپیمایی ها ، سالگرد رحلت امام اخیرا...» که بخشی از فعالیت های نیروهای اطلاعاتی و انتظامی در این جریان رسانه ای شد.
3- قدر امنیت و عافیت را بدانیم که در این منطقه بحران زده و پر آشوب با حضور دشمن تکفیری در دور تا دور ایران، کشور ما جزیره ی امنی است با امنیت پایدار، پس کفران نعمت نکنیم و به دنبال هوا و هوس نباشیم و حالات خود را تغییر ندهیم تا نعمت های خدا بر ما مستدام باشد.
4 - در این جریان بحمدالله دشمن به اهداف خود نرسید و ناکام ماند. نه تنها خللی در عزم و اراده ملت برای پیشرفت، وارد نساخت بلکه به مقتضای« عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد» انسجام و وحدت و آگاهی و هوشیاری و عزم مردم ما را بیشتر کرد و نه تنها ناامنی ایجاد نکرد بلکه مقدمه ای شد برای بالا بردن امنیت کشور.
5- ما از نیروهای عزیز انتظامی و اطلاعاتی و سپاه تشکر می کنیم که اجازه ندادند دشمن مقاصد خود را پیاده کند و عوامل ترور را یا دستگیر کردند یا به هلاکت رساندند و همچنین از موضع گیری مقتدرانه سپاه نیز تشکر می نماییم.
6- به خانواده های داغدار شهدای ترور اخیر تسلیت می گوییم که در طی این حادثه 17 نفر از هموطنان ما به شهادت رسیدند از جمله دو نفر از اعضای دفتر تهران نماینده محترم برخوار در مجلس، جناب آقای حاجی، شهید حجة الاسلام تقوی و شهید زارع، که هم به خانواده های معزّز و مکرّم آنها و هم به نماینده محترم تسلیت می گوییم و رحمت و مغفرت واسعه الهی و علوّ رتبه برای شهدای عزیز در این ماه رحمت و مغفرت از درگاه ربوبی مسألت می نماییم.

نماز جمعه 19 خرداد 96

نماز جمعه 19 خرداد 96

نماز جمعه 19 خرداد 96

نماز جمعه 19 خرداد 96

نماز جمعه 19 خرداد 96

موضوع : خبرها / خطبه ها ونکته ها

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید

ارسال نظر


نوای وبگاه
پیوندها
جستجو در سایت
عضویت در کانال جبهه فرهنگی
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
طراحی قالب

بهینه سازی قالب
مرجع وبلاگ نویسان
درباره ما

در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و تدابیر حکیمانه و حمایت ها معنوی معظمٌ له، کانونهای فرهنگی هنری مساجد که برخاسته از مسجد و خانه خداست برای تربیت جوانان و نوجوانان به ویژه جوانان مسجدی و با هدف مبارزه فرهنگی با تهاجم فرهنگی دشمن شکل گرفته است. کانون فرهنگی هنری المهدی (عج) مسجد امام صادق علیه السلام (ملاعباس) حبیب آباد برخوار بیشتر بخوانید