به پرتال معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه حبیب آباد خوش آمدید جمعه، 5 آذر 1400
فهرست
زندگی نامه مؤ سس کانون
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها

نماز جمعه 11 فروردین ماه 96

توسط : admin
تاریخ : 12-01-1396, 13:34
بازدیدها : 865
گزیده خطبه اول
- توصیه به صله ارحام و حرام بودن قطع رحم
- رحِم دو گونه است: خاص و عام، 1-قرابت نسبی 2- قرابت معنوی ایمانی (که پیامبر(ص) و اهل بیت (ع) او و ذریّه آن حضرت هستند) و صله و پیوند با هر دو لازم است.
- صله پیامبر (ص) و صله ائمه (ع) :به اطاعت دستورات، ترک مخالفت با آنان و محبت و مودّت آنها، اداء حقوق آنها، تشرّف به زیارت و اقامه عزای آنها، و سایر توسّلات و تکریم و احسان ذریّه و فرزندان آنها می باشد.
- اشاره به دوران بسیار سخت امامت امام دهم حضرت هادی(ع) و ....

گزیده خطبه دوم
- تبریک حلول ماه پر خیر و برکت رجب و برخی فضائل آن و توصیه به قدردانی لحظات پر فیض آن و مناسبت های مهم این ماه
- تبریک یوم الله 12 فروردین روز استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و بر چیده شدن نظام 2500 ساله رژیم ستمشاهی در ایران با رأی قاطع مردم که رشد سیاسی خود را به جهانیان ثابت کردند و مترقی ترین، مردمی ترین و پاک ترین نظام حکومتی جهان را - که همان حکومت ولی فقیه است - بر سر کار آوردند.
- تذکّر برخی از توصیه های امام (س) و رهبر انقلاب در مورد مسائل اولویت دار نظام و کشور خصوصا وظیفه مسئولان در موضوع شعار سال: "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" و پیام این نامگذاری، جدی گرفتن دولتمردان رونق تولید ملی را و ...
- اهمیت فتوای مقام معظم رهبری: " واردات کالا هایی که تولید مشابه داخلی دارد حرام است. " و لزوم عمل بدان
- روز 13 فروردین، روز طبیعت هرچند نحس بودن آن خرافی است اما رفتن به دامن دشت و صحرا و باغ و در کنار هم بودن و دیدار کردن و تفریح و تفرّج صحیح و سالم داشتن خوب است در صورتی که تفریح خود را با گناه همراه نکنیم، به درختان و کِشت و زرع مردم و محیط زیست آسیب وارد نکنیم، طبیعت را خراب نکنیم، و نظافت و پاکیزگی را رعایت نماییم.


نماز جمعه 11 فروردین ماه 96

نماز جمعه 11 فروردین ماه 96

نماز جمعه 11 فروردین ماه 96[/center]

موضوع : خطبه ها ونکته ها / گالری تصاویر

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید

ارسال نظر


نوای وبگاه
پیوندها
جستجو در سایت
عضویت در کانال جبهه فرهنگی
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
طراحی قالب

بهینه سازی قالب
مرجع وبلاگ نویسان
درباره ما

در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و تدابیر حکیمانه و حمایت ها معنوی معظمٌ له، کانونهای فرهنگی هنری مساجد که برخاسته از مسجد و خانه خداست برای تربیت جوانان و نوجوانان به ویژه جوانان مسجدی و با هدف مبارزه فرهنگی با تهاجم فرهنگی دشمن شکل گرفته است. کانون فرهنگی هنری المهدی (عج) مسجد امام صادق علیه السلام (ملاعباس) حبیب آباد برخوار بیشتر بخوانید