به پرتال معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه حبیب آباد خوش آمدید سه شنبه، 27 اردیبهشت 1401
فهرست
زندگی نامه مؤ سس کانون
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها

اجرای طرح امر به معروف لسانی در امامزاده عبدالمومن

توسط : admin
تاریخ : 10-10-1348, 13:00
تکلیف الهی امر به معروف و نهی از منکر وظیفه شرعی عموم مسلمین است و در همه جا باید انجام شود. بنا بر ضرورت مسأله امر به معروف و نهی از منکر در آیات قرآن و روایات ائمۀ اطهار (ع) و توصیه های مقام معظم رهبری نسبت به تکلیف همگان برای اهمیت دادن به این دو فریضۀ الهی، امور فرهنگی آستان مقدس امامزاده عبدالمومن با همکاری شورای امر به معروف و نهی از منکر پایگاه بسیج شهید مصطفی خمینی و پایگاه بسیج هاجر (خواهران) حبیب آباد جهت عمل به این فرمان الهی و گسترش امر به معروف و نهی از منکر لسانی در سطح جامعه و جلوگیری از بدحجابی در جامعه به ویژه در اماکن مقدس ، اقدام به اجرای این طرح در آستان مقدس حضرت عبدالمومن (ع) نموده که با استقبال خوب مردم مومن و ولایتمدار حبیب آباد این مهم صورت پذیرفته است. ان شاء الله برای داشتن جامعه ای مورد رضایت خداوند و اهل بیت عصمت و طهارت (ع) همه ما در هر مکان توفیق اجرای شایستۀ این دو واجب الهی را داشته باشیم.

اجرای طرح امر به معروف لسانی در امامزاده عبدالمومن

اجرای طرح امر به معروف لسانی در امامزاده عبدالمومن

موضوع : خبرها / اخبار و اطلاعیه ها

نظرات کاربران
user avatar
  • نویسنده : محمد | تاریخ : 10 دی 1348 13:00
سلام.خدا قوت
اجرای طرح امر به معروف و نهی از منکر بسیار عالی است.اجرتون با آقا امام زمان

user avatar
  • نویسنده : شهروند | تاریخ : 10 دی 1348 13:00
باعرض سلام و خدا قوت به اعضای جدید هیئت امنای امامزاده

این اقدامی بسیار بجا و درست است که امیدوارم مستمر باشد. بدون تردید در صورت تداوم این طرح خوب تاثیرات آن را شاهد خواهیم بود و در غیر این صورت کم کم فضای معنوی امامزداه با ورود افراد بدحجاب به این مکان مقدس در معرض تهدید و تخریب قرار خواهد گرفت.


ارسال نظر


نوای وبگاه
پیوندها
جستجو در سایت
عضویت در کانال جبهه فرهنگی
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
طراحی قالب

بهینه سازی قالب
مرجع وبلاگ نویسان
درباره ما

در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و تدابیر حکیمانه و حمایت ها معنوی معظمٌ له، کانونهای فرهنگی هنری مساجد که برخاسته از مسجد و خانه خداست برای تربیت جوانان و نوجوانان به ویژه جوانان مسجدی و با هدف مبارزه فرهنگی با تهاجم فرهنگی دشمن شکل گرفته است. کانون فرهنگی هنری المهدی (عج) مسجد امام صادق علیه السلام (ملاعباس) حبیب آباد برخوار بیشتر بخوانید