به پرتال معاونت فرهنگی ستاد نماز جمعه حبیب آباد خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 1 اسفند 1396
فهرست
زندگی نامه مؤ سس کانون
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
آخرین مطالب
پر بازدیدترین ها

خطبه های جمعه 6 مرداد ماه

توسط : admin
تاریخ : 7-05-1396, 00:59
بازدیدها : 152
خطبه های جمعه 6 مرداد ماه


خطبه اول :
_ خطبه های نماز جمعه از مصادیق دعوت به خیر است« ولتکن منکم امة یدعون الی الخیر....» (103/آل عمران)
_ خطیب جمعه، در خطبه ها باید مردم را دعوت به حق و تقوا نماید و مصالح دین و دنیای مسلمانان را بیان نموده و آنها را از امور جهان اسلام آگاه نماید.
_ مصالح کلی شهر و بخش حبیب آباد در خطبه ها بیان شده، مسئولان آنها را رعایت نموده و اجرایی کنند و تعامل و همراهی با نهاد نماز جمعه داشته باشند و مردم نیز مطالبه گری کنند.
_ تشکر از حضور حداکثری مردم شریف بخش حبیب آباد به ویژه شهرهای حبیب آباد و شاپور آباد و روستای علی آباد و تمام کسانی که در برگزاری با شکوه نماز جمعه همت نموده و می نمایند.
_ تجلیل از شخصیت والای مرحوم آیة ا.. مشکینی و اشاره ای به خدمات ایشان به مناسبت دهمین سال ارتحال آن مرحوم.
_ هفته حج و لزوم برگزاری مراسم حج و وجوب حضور در این کنگره عظیم اسلامی شرعا.

خطبه دوم :
_ دهه کرامت و روز تجلیل از امامزادگان و بقاع متبرکه/ برخورداری شهرستان برخوار از نعمت وجود امامزادگان متعدد در سرتاسر شهرستان/ توصیه به حضور در کنار قبور امامزادگان محترم و بهره مندشدن از برکات و آثار معنوی آن.
_ تحریم های جدید آمریکا بر علیه ایران _ به بهانه های مختلف :حقوق بشری، حمایت از تروریسم و موشک های بالستیک و با اهداف: تضعیف اقتصاد ایران، تضعیف عوامل اقتدار ایران به ویژه سپاه و محدود کردن آن، تضعیف جبهه مقاومت، دامن زدن به نارضایتی اجتماعی و دو قطبی سازی و تشدید اختلافات سیاسی _ یقینا نقض برجام است و موضع گیری قاطعانه مسئولان را می طلبد و بهترین راه برای مقابله ی با آنها : 1- تکیه بر توانمندیهای داخلی و اجرایی کردن سیاستهای اقتصاد مقاومتی و 2- حفظ وحدت و انسجام ملی، است.
_ هتک حرمت مسجدالاقصی/ اشاره ای به تکرار جنایات صهیونیست ها در هفته های اخیر در مورد فلسطینیان و محکومیت این اقدامات وحشیانه و سرکوبگرانه مقامات اسرائیلی و نیز کشتار مسلمانان میانمار/ لزوم حمایت از فلسطینیان به ادلّه متعدد.

خطبه های جمعه 6 مرداد ماه

خطبه های جمعه 6 مرداد ماه

خطبه های جمعه 6 مرداد ماه

خطبه های جمعه 6 مرداد ماه

خطبه های جمعه 6 مرداد ماه

خطبه های جمعه 6 مرداد ماه

موضوع : خبرها / خطبه ها ونکته ها

با ارسال نظرات ارزشمند خود ما را همراهی کنید

ارسال نظر


نوای وبگاه
پیوندها
جستجو در سایت
عضویت در کانال جبهه فرهنگی
 زندگی نامه موسس کانون حاج سید رضا مومنی
طراحی قالب

بهینه سازی قالب
مرجع وبلاگ نویسان
درباره ما

در راستای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای مد ظله العالی و تدابیر حکیمانه و حمایت ها معنوی معظمٌ له، کانونهای فرهنگی هنری مساجد که برخاسته از مسجد و خانه خداست برای تربیت جوانان و نوجوانان به ویژه جوانان مسجدی و با هدف مبارزه فرهنگی با تهاجم فرهنگی دشمن شکل گرفته است. کانون فرهنگی هنری المهدی (عج) مسجد امام صادق علیه السلام (ملاعباس) حبیب آباد برخوار بیشتر بخوانید